Strony

Forum zamknięte

Z racji małego zainteresowania forum oraz chroniczny brak czasu zmusił mnie do zamknięcia forum o polskim podkastingu. Wszystkim udzielającym się na forum dziękuję, a zainteresowanym którzy chcieliby dzielić się wiedzą na tematy podkastowe zapraszam do pisania artykułów na tym blogu.

13 Responses to Forum zamknięte

  1. ujemny 26 grudnia 2011 at 11:36 #

    Ruch na forach jest przejmowany przez FB i G+
    Więc to zrozumiałe, że forum umiera.

    • Mister Orzechowski 26 grudnia 2011 at 11:40 #

      Zgadza się. Internet się zmienia i sposoby komunikacji w nim również.

  2. Crzszman 26 grudnia 2011 at 15:39 #

    Może i jest małe zainteresowanie, ale IMO forum przestało istnieć.

    • Mister Orzechowski 26 grudnia 2011 at 17:47 #

      Ano przestało. Tak napisałem w poście.

      • Crzszman 31 grudnia 2011 at 15:58 #

        O boże… Kurde, o czym ja myślałem, jak to pisałem xD
        Chodziło mi o to, że źle, że przestało :D

  3. ujemny 26 grudnia 2011 at 18:34 #

    A ankietka będzie?
    Była tam jakaś dyskusja ale prawie jej nie było :]

    • Mister Orzechowski 26 grudnia 2011 at 18:36 #

      Ankieta jest pomysłem Żuka. Trzeba śledzić stronę podkasty.net. Skoro obiecał, to pewnie będzie.

      Jeśli coś będę wiedział, to napiszę tutaj o tym.

    • żuku 29 grudnia 2011 at 00:07 #

      Ankieta będzie :-) Ruszy w pierwszej połowie stycznia. A co do forum: szkoda,że zniknęło całkowicie. W sumie mogło wisieć pod tym adresem. nawet jeżeli ruch był minimalny, ale to już wola Admina, zamykać czy nie, trza postanowienie uszanować.

  4. Koras 29 grudnia 2011 at 11:20 #

    A nie mogło zostać jako archiwum? Najłatwiej usunąć…

  5. żuku 7 stycznia 2012 at 09:21 #

    Proszę, ankieta jest już aktywna:
    http://ankieta.podkasty.net/index.php?sid=17342
    Jeżeli ktoś głosował już rok temu , powinien dostać maila z zaproszeniem i linkiem do glosowania.
    pozdr.

  6. slawko 21 lutego 2012 at 20:40 #

    ejnokurde… nawet archiwum nie zostało żadne?
    Poza tym skoro było takie martwe to nie generowało Ci żadnego ruchu… trzeba było zostawić. Co z tymi wszystkimi tekstami, które się tam pojawiły? Gdzie mam to teraz znaleźć? :P

    • Przemek Szczepaniuk 21 lutego 2012 at 20:45 #

      Nic się nie ostało, bo jakiś baran zaatakował mi serwer i musiałem go sformatować.

  7. Mando 23 lutego 2012 at 23:28 #

    No ja na to forum nie wchodziłem od dość dawna i sam fakt, że dopiero dziś dowiedziałem się, że forum nie ma już wiele mówi, ale kurde no muszę przyznać, że jak chciałem wystartować z podcastem to była dla mnie kopalnia wiedzy. Tak szczerze to nie wiem czy bym wystartował gdybym wcześniej nie przeczytał wszystkiego co w necie znalazłem. Szkoda, że to zniknęło bo rok temu to forum mi bardzo pomogło.