Strony

Kombinat łączy się z Polskie Podcasty

W kupie siła! Wiadomo to nie od dziś. Porywając się na projekt otwarcia bloga o podkastach od razu wiedziałem, że trzeba to zrobić wspólnie. Pierwszą osobą, która mi przyszła do głowy był oczywiście Pihont jako autor podobnego w zamyśle tworu jakim jest blog polskiepodcasty.com Tu zawahałem się przez chwilę, ponieważ wyżej wymieniony jest wyznawcą litery “C” w słowie PODKAST, a tu przecież serwis promujący polską odmianę tegoż słowa.

Choć Marcin (Pihont) od jakiegoś czasu zniknął ze sceny podkastowej jak i jego blog lekko przysechł, to jednak udało mi się go złapać pod starym nickiem na skype. Akurat jak stał w kolejce po dziennik “Fakt” (ponoć pisuje teraz tam). Po dłuższej wymianie zdań udało mi się przekonać cfaniaka-warszawiaka do udziału w projekcie i przelewaniu własnych myśli na bloga podkasty.pl.

Kombinat Podkastowy łączy się z Polskiepodcasty.com

Zatem ogłaszam co następuje. Łączymy nasze wspólne projekty i odtąd Pihont o podkastach będzie pisał tutaj, a wszystkie jego wcześniejsze treści zostaną przeniesione do Kombinatu. Nie wiadomo jeszcze kiedy odzyska formę, ale ponoć ostro trenuje ze słuchawkami na uszach i ajpodem pełnym wypełnionym po brzegi podkastami.

Do współpracy przyłączył się również dobrze słuchaczom znany Filip De. Po ponad rocznej przerwie Fi powrócił do nagrywania własnych podkastów i obiecał wspomóc dobrym słowem również Kombinat Podkastowy.

Jeśli i ty czytelniku chciałbyś od czasu do czasu skrobnąć coś na temat polskich podkastów, to zapraszam do współudziału na chwałę polskiego podkastingu. Połacie serwera są niewyczerpane i mam nadzieję, że uda się nam zbudować zespół, który będzie pisał tutaj ciekawie i regularnie. Tematyka jest tak szeroka jak polski podkast. Praktycznie nieograniczona. Aby się ze mną skontaktować wystarczy wypełnić ten formularz.

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!