Strony

Podcast Armirownia – słowo daję, chciałem dobrze

Podcast Armirownia - słowo daję, chciałem dobrzeJak znajduję nowy podcast w sieci to się cieszę jak dziecko :) Czasem też jak dziecko, boleśnie przeżywam rozczarowania :( Miał być podcast o robotyce jak się można czasem domyśleć z tego co mówi a właściwie sapie i dyszy prowadzący. Niestety był trochę o robotyce a trochę nie był w ogóle, choć niejednokrotnie był kilkukrotnie w tym samym miejscu :D O co chodzi autorowi? Czy chęć nagrywania podcastów to rzeczywiście wszystko żeby zadowolić słuchaczy, zaciekawić i zaintrygować? Zaintrygować – na pewno.

Armir – tak brzmi pseudonim autora podcastu Armirownia. Do tej pory wypuścił trzy odcinki. Wysłuchałem wszystkich trzech i to w całości. Poświęciłem się dla dobra polskiego podcastingu. Niekoniecznie idźcie w moje ślady ;)
Po tym dołującym wstępie kilka słów otuchy dla Armira. Przyjacielu, rozumiem i doceniam Twój zapał. Dziękuję że piszesz iż to dzięki mnie między innymi zacząłeś nagrywać podcasty. To naprawdę budujące i inspirujące. Serio. Niestety sama chęć nie wystarczy. Co prawda nie potrzebujesz dobrego mikrofonu i sprzętu do nagrywania, nie potrzebujesz arcyciekawych tematów, nie są Ci potrzebne żadne cuda na kiju. Potrzebne jest na pewno odsłuchanie odcinka po nagraniu :)

Puszczając w sieć nagrania utrwalone na wietrze, z zadyszką i w ulewę czy też w innych nieludzkich warunkach aplikujesz swoim słuchaczom prawdziwą gehennę. Choćbyś miał nie wiadomo jak ciekawy temat, którym mogłaby być faktycznie robotyka, nie zmusisz nikogo do słuchania szumów i niezrozumiałych wypowiedzi.

Zapowiadało się ciekawie… Zrób tak aby faktycznie tak było. Z chęcią wrócę do Twojego podcastu i posłucham odcinka czwartego o ile nie uszkodzi mi słuchu ;) Świetnie że zacząłeś. Nie każdy to potrafi. Nie zmarnuj tego i nie zatrzymuj się w miejscu. Niech każdy odcinek będzie co raz lepszy. O robotach chętnie posłucham :) Jeżeli zaś masz jakieś problemy związane z nagrywaniem lub obróbką podcastu i potrzebujesz porady kolegów podcasterów to wal śmiało na nowe podcasterskie forum internetowe. Na pewno Ci pomożemy bo chęć nagrywania jest bezcenna choć jak się okazuje jeszcze niewystarczająca aby zostać podcasterem :) To oczywiście tylko moje zdanie. Może w komentarzu ktoś coś doradzi więcej. Zapraszam do komentowania.

3 Responses to Podcast Armirownia – słowo daję, chciałem dobrze

  1. Radiowy Kogut Domowy 10 lutego 2011 at 22:14 #

    Pierwszy odcinek nie był taki zły, jak późniejsze. Mam nadzieję, że 4 mnie zaskoczy.

  2. Armir 13 lutego 2011 at 10:11 #

    Postaram się was zaskoczyć. Może dzisiaj uda mi się coś nagrać.

  3. [slawko] 8 marca 2011 at 20:13 #

    Pshemko mowil, zebysmy nagrywali przede wszystkim dla siebie :p jesli bedzie ciekawie to z czasem pojawia sie sluchacze, jesli nie to pal licho. Skoro to co robimy sprawia nam przyjemnosc to i tak bedziemy sie dobrze bawic.Pozdrawiam Armira. Podcastu nie sluchalem i poki co nie mam nawet kiedy ale moze kiedys tam trafie. Z drugiej strony fajnie, ze pihont pisze wreszcie jakies konstrultywne i nie zawsze plecopoklepujace recenzje. To swiezy powiew w lekko zatechlym podcasterskim podworku, gdzie wszystko jest super :D

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!