Strony

Podcast Jaskinia głupoty – fetysz Indiany Jonesa

Podcast Jaskinia głupoty - fetysz Indiany JonesaGłupi podcast może zrobić każdy. No, prawie. Jednakże zgromadzić całą masę głupot w jednej jaskini i w niej zamieszkać potrafi jedynie Crzszman z polskiego podcastu “Jaskinia Głupoty“. Czy ktoś tego słucha? Co robi Crzszman żeby przyciągnąć słuchacza? Ile trzeba mieć lat i pieniędzy na koncie żeby nagrywać podcasty? O tym właśnie jest ten wpis.

Młody, bo 13-letni podcaster, bez pieniędzy na sprzęt i bez geekowskiej wiedzy postanowił nagrywać już jakiś czas temu. Jako znawca tematów gitarowych najpierw nagrywał o gitarach a po zdobyciu pierwszych szlifów podcasterskich zmienił nagle styl. Dlaczego? W tym przypadku właśnie mamy do czynienia z czystą młodzieńczą pasją i miłością do podcastingu.

Crzszman raz po raz udowadnia swoim słuchaczom że nagrywać podcasty może każdy. Bez względu na wiek i tematykę audycji. Bez pieniędzy i znajomości. Doskonale zdaje sobie sprawę że wygaduje głupoty ale właśnie w tym tkwi urok tego popularnego wśród młodzieży podcastu.

Ale nie tylko młodzi ludzie słuchają jego chorych opowieści o siedzeniu na ręce i biczowaniu się w jaskini. Wszak wielu słuchaczy Jaskini osiągnęło już wiek niemal emerytalny bo przecież każdy z nas czasem lubi sobie przypomnieć czasy gdy się pacholęciem było ;) Jego opowieści z Wikipedii stały się swego czasu synonimem audiogłupoty i pomogły zdobyć popularność.

To podcaster inny niż wszyscy. Tylko on nagrywa ze starą skarpetką na mikrofonie aby dostarczyć sobie psychoaktywnych substancji przywołujących wenę. To człowiek, któremu w tak młodym wieku już trzy pasje poszły w diabły i teraz wylewa sobie miód na oczy myśląc że jego audycje się gdzieś wyświetlają.

W najnowszym odcinku “Biczem po dyktafonie, czyli +Man o Indianie” Krzysiek opowiada nam o świątyni zagłady, skrajaniu informacji, spojlerach do ufo, biczach, koszulach i kapeluszach. Głównie jednak o swojej największej życiowej pasji do historii o Indianie Jones.

Powie nam także o podejrzanej sprzedawczyni na Allegro, która wypina się za pieniądze. Tak, tak, taka dawka głupot tylko w Jaskini Głupoty :)

Jeśli lubicie czasem posłuchać trochę takich opowieści to serdecznie zapraszam do wysłuchania

      tego
odcinka bo czasem człowiek musi się rozluźnić nawet jeśli nie ma 13 lat.

,

7 Responses to Podcast Jaskinia głupoty – fetysz Indiany Jonesa

 1. Radiowy Kogut Domowy 9 lutego 2011 at 10:09 #

  Oj trza tego posłuchać, trza… jak się ma małe dzieci – trzeba wiedzieć jak najwięcej, bo potem takie Crzyszmany wyrosną. Chodź nie powiem, zdradził swego dziadka, wyrodny wnuk.

 2. Crzszman 9 lutego 2011 at 10:13 #

  Powiem, że mnie zaskovzyleś :) Fajnie! A lat to ja mam 14, kochany :)

 3. Pihont 9 lutego 2011 at 10:16 #

  Ale miałeś 13 jak zacząłeś i tak mi już zostało ;)

 4. Crzszman 9 lutego 2011 at 10:29 #

  Asa :)

 5. ujemny 9 lutego 2011 at 15:42 #

  A czy +Man to już mutację przeszedł?

 6. Crzszman 9 lutego 2011 at 18:02 #

  Nie :(

 7. Radiowy Kogut Domowy 9 lutego 2011 at 21:30 #

  Czyli czekamy na odcinek "Piejo kury pieją bo mają Crzszmana"

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!