Strony

Podcast Radio kurnik domowy – Szatan, nie kogut!

Nie już mam małego dziecka. Wielgachne też jeszcze nie jest ale zdecydowanie minęły czasy kiedy leżąc w poprzek łóżka blokowało mi możliwości ruchu. Gdy leżąc nieruchomo zesztywniały obok cicho śpiącego bobasa mimo wszystko czułem się szczęśliwy, kiedy udręka przeplatała się ze szczęśliwością jedyną w swoim rodzaju.

To dawne czasy. Hmm… miło powspominać :) Aż tu nagle wpada kogut! Kogut szaman. Obłęd w oczach, ślina na pysku, dzikość w sercu. Przeraźliwie wymachuje zaklętą grzechotką. Skrzeczy, piszczy, wyje, klnie i złorzeczy na ZUS. Horror jakiś!

Dziwny amerykański clown z melodyjką z pozytywki w tle stanął za mną i dysząc mi w kark raz po raz wbijał mi w szyję kolejne brudne igły ze szczepionkami. Nie zrefundują …. nigdy… – zasyczał przez zaciśnięte zęby. Boże – pomyślałem – zostawiłem dziecko bez opieki. Niestety opanował mnie strach podłogowy czyli zlany zimnym potem czekałem już tylko na najgorsze. Zaśmiał się w przeraźliwy sposób i wyjęczał – jestem panem murzyńskiego losu. I… poszedł na kawę.

Co tu jest grane ? Jedna jest tylko odpowiedź. Andrzej Famielec z podcastu Radio Kogut Domowy w odcinku “Mroczna strona kurnika” popada powoli w obłęd. Człowiek na nieustającym czuwaniu. Ojciec, gosposia i szaman w jednej osobie. Musicie go posłuchać

      natychmiast
.

W tym odcinku Andrzej pyta słuchaczy czy ma znormalnieć. Zdecydowanie NIE!

,

3 Responses to Podcast Radio kurnik domowy – Szatan, nie kogut!

  1. Radiowy Kogut Domowy 8 lutego 2011 at 19:17 #

    Ja jestem normalny… to inni są Inni…. dziękuję za opis :)

  2. Papa 8 lutego 2011 at 20:03 #

    Kogut jaki jest każdy widzi :)

  3. [slawko] 9 lutego 2011 at 08:50 #

    :) Opis bardziej niż zachęcający :)

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!