Strony

Podcast Karburator – a czemu nie carburator?

Podcast Karburator - a czemu nie Carburator?Każdy gaźnik ma swoją żywotność i kiedy już osiągnie swój emerytalny wiek możemy go pożegnać z łezką w oku na pobliskim złomowisku.

Są jednak miłośnicy i pasjonaci zakochani po uszy w swoim blaszaku, którzy nie odpuszczają i pielęgnują swoje cacka póki tylko się da, bo taki stary gaźnik można przecież zawsze zregenerować.

Nowy polski podcast (przez K) Gaźnik – reaktywacja!, Pshemko czyli Przemek Szczepaniuk znany wszystkim słuchaczom podcastów jako propagator literki K, a także prowadzący podcast Brak Sygnału oraz często plączący się w opowieściach o podcastach, których nie do końca odsłuchał w Podcastofonie reaktywował właśnie niedawno porzucony Karburator.pl.

Posługując się nadal terminologią motoryzacyjną można powiedzieć że jest to takie swoiste złomowisko przemkowych neuronów. Wszystko co wyprodukuje w swoim umyśle i nie upchnie w innych podKastach właduje bezlitośnie właśnie tutaj. Słuchając tego odcinka o patriotycznym wydźwięku “Jeszcze Polska nie zginęła” dowiemy się czy wolno przeklinać w wersji Przemysława co to prawa respektować nie chciał.

Usłyszymy jak można kupić w USA jakieś coś do czegoś tam i popalić sobie wszystko w komputerze do którego potem podłączamy jeszcze dyktafon tylko po to by wyjaśnić durnym dzieciom co to jest układ SI. Przecież każdy wie że jest to ujednolicony układ coś tam coś tam do czegoś tam gdzieś w matematyce czy chemii. Też mi zagadka! Ponoć dzieci nie wiedziały ale teraz już wią.

I jeszcze prawdziwa perełka. Na koniec Przemek odszyfrowuje tajemnicę Pihonta – skrzętnie skrywany przed ludzkością sekret polskiego podcastingu. Tak, tak, tyle rzeczy może się wydarzyć przez raptem 10 minut. Posłuchajcie koniecznie.

Pihont

,

3 Responses to Podcast Karburator – a czemu nie carburator?

  1. Pshemko 8 lutego 2011 at 18:15 #

    Niech wią!

  2. Radiowy Kogut Domowy 8 lutego 2011 at 20:05 #

    Mnie tylko żal, że taki fajny karburator, taki użyteczny, a tak mało korzystany jak koktajl jajeczny :(

  3. Wincenty Pstrowski 9 lutego 2011 at 14:45 #

    Przemo zdolny jest, ale szkoda ze to juz 123 jego podcast nie na temat. Szkoda, bo zrobil by cos raz a dobrze i z zapalem, z pomyslem od poczatku do konca. Pora roku sie zmienia – a tu jak zapal znika, zmienia nazwe i mysli ze teraz bedzie super. A koniec koncow gaduli o tym samym w innym (takim samym) podcascie…Szkoda, ale lepszy wrobel na dachu niz zwlaszcza na parapecie…

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!