Strony

Podcastowa Armia wychodzi na ulice Krosna!

Dzisiaj niedziela a więc cisza, spokój, relaks i słuchanie podcastów. I jak to bywa w katolickim zaścianku nie obywa się czasem bez pukania do drzwi podczas gdy ja w piżamce jeszcze śmigam z kawką po społecznościówkach. Córcia mówi że jacyś ludzie stoją nam pod drzwiami, podchodzę i grzecznie pytam – Kto do…?  To my, świadkowie Jehowy – pada w odpowiedzi. Dziękuję, z Bogiem!

Podcastowa Armia wychodzi na ulice Krosna!

W Stanach zjednoczonych jest jeszcze gorzej. Tam na ulicach spotkać można wszelkiej maści agitatorów, mesjaszy i innych ludzi z misją. Nawet armia USA agituje na ulicach zachęcając dzielnych amerykańskich chłopców gotowych oddać swe młode życie za złoża ropy pomyłkowo przydzielone przez Boga arabom zamiast żydom.

W Polsce natomiast jest nieco inaczej. Dajmy na to … w Krośnie. Tam na miejscowym rynku pojawiła się Wojewódzka Baza Okrętów Podwodnych przeprowadzając agitację podcastową. To niesamowite i zjawiskowe przedsięwzięcie natychmiast przyćmiło inne tego typu miejscowe akcje  niczym Steve Jobs miażdżący Microsoft. Polski rodzimy podcaster Pepe, jednym ruchem usunął w cień konkurencję. Miał kamerę niczym TVN24, miał mikrofon niczym Radio Zet, miał naklejki niczym Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, miał gadane niczym Kuba Wojewódzki , silne poczucie misji głoszenia prawdy niczym ojciec Rydzyk. Słowem miał wszystko co mieć może nowoczesny prorok polskich podcastów. Nawet namawiał na wino jak kiedyś jeden człowiek z Judei miał zwyczaj czynić.  Kurde, po prostu , miał w sobie tą moc !

Relację z tego wydarzenia możecie usłyszeć

      tutaj
.
Z tego nieco ponad 23-minutowego odcinka fani techniki usłyszą o najnowszym gadżecie czyli czajnikolampce, którą każdy mieć powinien a miłośnicy przyrody poznają najkrótsze zwierze na świecie żyjące właśnie w naszym kraju gdzie jak się okazuje każdy kto ma zapał może głosić na ulicach prawdę objawioną.
Ot, tyle słowa na niedzielę.
Idźcie w pokoju …. posłuchać podcastu. Albo na spacerku.
Pozdrawiam. Pihont.

,

2 Responses to Podcastowa Armia wychodzi na ulice Krosna!

  1. PEPE 6 lutego 2011 at 15:36 #

    Pihont nie znałem Cię z tej strony. Tak ładnie ubrałeś mój odcinek w słowa, że recenzję przeczytałem z przyjemnością, zresztą nie tylko tą, bo poprzednie również. Inteligentnie z humorem i w Pihontowym jedynym niepowtarzalnym stylu! Eeeech żeby tak nasza prasa była pisana w ten sposób, to bym gazety jednym tchem czytywał od deski do deski. Jednak mam jakieś uczulenie na marną prasę, a zwłaszcza na błędy ortograficzne, gramatyczne i mylenie faktów, przez co niektóre miernoty dziennikarskie żywiące się tanią sensacją.W ogóle to gratuluję pomysłu tej strony, która również z pewnością przyczyni się do promocji podcastów w naszym kraju.Masz we mnie wiernego czytelnika!

  2. Papa 6 lutego 2011 at 17:10 #

    ajlajkyt :)

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!