Strony

Koźlak – afirmacje nędznego kożuszka

Dzisiaj znowu paskudna pogoda. Sobotni pochmurny poranek zachęca do pozostania w łóżku a jeśli już trzeba wstać to do wypicia porannej kawki. Ale to takie banalne. Nie lubię rutyny. Postanowiłem zacząć ten dzień jak prawdziwy mężczyzna czyli od piwa. No i cały dzień z Bani.

Koźlak - afirmacje nędznego kożuszka

Z Bani miodnych ust sączy się zawsze smakowity opis trunków niskoalkoholowych (choć Koźlak jak usłyszymy mało nie ma) czyli różnej maści piwek. Już po raz 26 Bania opowiada profesjonalnie o piwie w swoim podcaście o jakże zaskakującej nazwie – O piwie :)

Tym razem udało mu się fartownie dostać w Auchan za niecałe 5 zyla butelkę Koźlaka. Popędził czym prędzej do domu w wiadomym celu. Opróżnił butelkę do szklanki od koniaku (?), wrócił do sklepu ale niestety butelka okazała się bezzwrotna. Postanowił podzielić się swoją rozpaczą ze słuchaczami podcastu w odcinku zatytułowanym “Koźlak Classic“.

Czy zdarza Wam się czasem nie wypić piwa szybko lub podczas rozmów z przyjaciółmi lecz w spokoju, przy jazzie w deszczowy wieczór przez czas jakiś afirmować pianę obserwując wiśniowe refleksy złocistego lub rdzawego trunku? I nie gadać zbytnio o pierdołach lecz dać mówić tylko jednej osobie, która potrafi nas poprowadzić przez niuanse piwnego świata i potrafi ocenić każde piwo? A może warto?

Bania i jego nędzny kożuszek to już klasyka gatunku. Pozwala nam wypić piwo jeszcze przed jego zakupem. Dzieli się ze słuchaczami soczystymi opisami lecz niestety nie samym piwem. :/ Typowy Polak.

Warto posłuchać podcastu O piwie póki jest, bo Bania w tym odcinku mówi nam że ma pewien problem z alkoholem i musi sobie go w odpowiedni sposób dawkować by nie skończyło się to nieciekawie.

Mam nadzieję że nie skończy się nieciekawie a jeśli już to trudno się mówi,  przynajmniej pozostanie po nim ciekawy podcast :)

Nigdy nie wiadomo jak się skończy kolejny dzień. Ja jestem jasnowidzem więc już wiem. :) Czasem warto zacząć dzień od piwa.

P.S.
Bania proponuje Wam w tym odcinku nagranie własnej zajawki więc warto skorzystać z propozycji puszczenia w eter swojego bełkotu :D.

Szczegóły poznacie po wysłuchaniu

      tego
odcinka.
Pozdrawiam.
Pihont.

,

One Response to Koźlak – afirmacje nędznego kożuszka

  1. opiwie 5 lutego 2011 at 11:18 #

    Wow, piszą o mnie ;)

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!