Strony

Na na na na czyli golas skrzypiący w wannie

No i jak mówiłem, siedzę w domu, pracuję i nadrabiam podcastowe zaległości.
Po odsłuchaniu debiutanckiego nagrania Kasi zabrałem się za podcast, który znam i lubię czyli Brak sygnału Przemka Szczepaniuka zatytułowany “Piętą po wannie”. Jak zobaczycie poniżej jego słodkie stópki na pewno nabawicie się podofilii w pełnej krasie.

Tak więc Pshemo po kilku latach od wyjazdu Polski postanowił po raz pierwszy wejść do wanny i przez prawie 28 minut nie mógł się nadziwić jak mu pięknie pięty skrzypią.
Jeśli nie znacie podcastu Brak sygnału to muszę Wam tutaj wyjaśnić że autor opowiada w swoich audycjach o bardzo różnych rzeczach ale często pojawiający się wątek irlandzki pozwala nam poznać nieco bliżej ten jakże dziwny kraj ciemnego browaru.

Możemy się dowiedzieć między innymi jak można wyciąć wióra z Polski do Irlandii z jedną tylko walizką gadżetów aby już po niedługim czasie wozić swoje rzeczy ciężarówką i mieszkać w apartamencie z dwoma łazienkami nie licząc się z opłatami za metraż,
Dowiemy się także w tym odcinku jak sroga może być zima zmuszająca Przemka do ucieczki z domu w trzaskającym minus pięciostopniowym mrozie.

Leży sobie chłopina teraz w wannie i rozważa, zadaje pytania zmuszające do głębszej refleksji i bezlitośnie skrzypi piętami.
Jest mu niezmiernie przykro że media w Polsce zafałszowały jego wizerunek a prezydent kiedyś go obraził nazywając nieudacznikiem mimo że przecież jest gościem z jajem i inteligentniejszym niż przeciętny i statystyczny Kowalski.

Mimo takich rozterek prowadzący zachowuje zimną krew (bo woda mu stygnie) i udziela słuchaczom kilku bezcennych rad jak np. kiedy można zdobyć darmowy żółty ser i jak się uchronić przed Polakami którzy robią dziwne rzeczy z irlandzkimi dziećmi zaraz po powrocie z Egiptu. A Egipt to temat przecież teraz gorący. Mimo to woda mu wystygła. “Bez rewelacji ” – powiedział i zanurkował.
I tu się nie zgodzę z Pshemkiem. Odcinek naprawdę ciekawy, sympatyczny i ciepły. Nagrany na Zoomie H2 więc poprzedni dyktafon jest już do kupienia. Mimo lekkości audycji miłośnicy mocniejszy wrażeń odnajdą w tym odcinku także przypadkowy sex, agresję i alkohol czyli to co tygrysy lubią najbardziej.

Odcinek znajdziecie oczywiście na stronie braksygnalu.pl lub możecie odsłuchać teraz

      tutaj
.
P.S.
Przypomniałem sobie ….. Przemek kocha komentarze więc wchodźcie na jego stronę i coś skrobnijcie. :)

, ,

3 Responses to Na na na na czyli golas skrzypiący w wannie

  1. [slawko] 4 lutego 2011 at 13:45 #

    Czy tylko mnie się wydaje, że na tym zdjęciu są damskie stopy? ;)

  2. SkwaRRR 4 lutego 2011 at 13:51 #

    Na tym zdjęciu jest damska kaczka!

  3. Pshemko 6 lutego 2011 at 10:59 #

    Nie obrażaj Pana Prezydenta RP Skwarze!

Dodaj komentarz

Poinformuj mnie o nowych komentarzach na e-mail. Możesz także SUBSKRYBOWAĆ ten wpis bez komentowania.

Niech wią!